Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
TV spored vceraj na Oto

TV spored vceraj na Oto


naloži starejše

06:00 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 24. del

06:20 Radovednica Bibi

★★★☆☆ Risanka, 3. sezona, 6. del

06:45 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 24. del

07:00 Radovednica Bibi

★★★☆☆ Risanka, 3. sezona, 11. del

07:25 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 33. del

07:55 Peter Pan

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 17. del

08:20 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 30. del

08:30 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 1. del

08:40 More fun with Flupe

Risanka, 1. sezona, 10. del

08:50 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 25. del

09:10 Radovednica Bibi

★★★☆☆ Risanka, 3. sezona, 7. del

09:35 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 4. del

10:00 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

10:25 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 4. del

10:45 Heidi

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

11:05 Radovednica Bibi

★★★☆☆ Risanka, 3. sezona, 11. del

11:35 More fun with Flupe

Risanka, 1. sezona, 8. del

11:40 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

12:00 Kaj je novega, Scooby-Doo?

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 2. del

12:25 Prehrančki

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 28. del

13:10 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

13:35 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 22. del

13:55 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 18. del

14:10 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 18. del

14:30 Yu-Gi-Oh! ARC-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 41. del

15:15 Kaj je novega, Scooby-Doo?

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 3. del

15:35 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 26. del

15:45 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 5. del

16:05 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 35. del

16:35 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 38. del

16:50 Heidi

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 26. del

17:10 Peter Pan

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 18. del

17:35 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 2. del

17:50 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 57. del

18:00 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 8. del

18:20 Prehrančki

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 29. del

19:05 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

19:30 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 23. del

19:50 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 19. del

20:15 Yu-Gi-Oh! ARC-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 42. del

21:00 Sanjski moški

★★☆☆☆ Resničnostna oddaja, 11. sezona, 7. del

21:40 Sanjski moški

★★☆☆☆ Resničnostna oddaja, 11. sezona, 8. del

22:25 Dubrovniška zora

★★☆☆☆ Drama, 1. sezona, 141. del

23:10 Dubrovniška zora

★★☆☆☆ Drama, 1. sezona, 142. del

23:50 Nočni program

 

   Danes