Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek
TV spored vceraj na Oto

TV spored vceraj na Oto


naloži starejše

06:00 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

06:45 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 24. del

07:10 Maša in medved

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 17. del

07:35 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 11. del

08:25 Grossery Gang

Risanka, 1. sezona, 6. del

08:30 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 30. del

08:35 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 13. del

08:45 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 14. del

09:30 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 19. del

09:35 Ulica v živalski vrt 64

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 62. del

10:20 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 15. del

11:05 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 20. del

11:10 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 22. del

11:40 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 58. del

11:55 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 46. del

12:10 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 6. sezona, 14. del

12:55 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 16. del

13:20 Hudi mačkoni

Risanka, 2. sezona, 15. del

14:05 Ninjago Mojstri Spinjitzu

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

15:10 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 37. del

15:30 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 24. del

15:35 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 13. del

16:00 Ulica v živalski vrt 64

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 10. del

16:25 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 12. del

16:30 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 35. del

17:10 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 13. del

17:15 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 1. del

17:40 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 11. del

17:55 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 5. del

18:15 Hudi mačkoni

Risanka, 2. sezona, 13. del

19:05 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 1. del

19:10 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

19:35 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 12. del

19:45 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

20:10 Ninjago Mojstri Spinjitzu

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

20:30 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 38. del

20:55 Gorazdova slaščičarna

1. sezona, 3. del

21:20 Gorazdova slaščičarna

1. sezona, 4. del

21:40 Vrtičkanje

Dokumentarni, 4. sezona, 1. del

22:05 Vrtičkanje

Dokumentarni, 4. sezona, 2. del

22:30 Nočni program

 

   Danes