Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek
TV spored v torek na Oto

TV spored v torek na Oto


naloži starejše

06:00 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 29. del

06:50 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 26. del

07:10 Maša in medved

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 21. del

07:40 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 15. del

08:25 Grossery Gang

Risanka, 1. sezona, 8. del

08:30 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 32. del

08:35 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 15. del

08:40 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 16. del

08:45 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 16. del

09:30 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 21. del

09:35 Ulica v živalski vrt 64

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 65. del

10:20 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

11:10 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 22. del

11:15 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 24. del

11:45 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 60. del

11:50 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 48. del

12:05 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 2. del

12:55 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 18. del

13:20 Hudi mačkoni

Risanka, 2. sezona, 17. del

14:05 Ninjago Mojstri Spinjitzu

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 8. del

14:30 Kaj je novega, Scooby-Doo?

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 14. del

14:50 Beyblade

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 1. del

15:15 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 39. del

15:35 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 26. del

15:40 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 15. del

16:05 Ulica v živalski vrt 64

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 12. del

16:30 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 14. del

16:35 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 37. del

17:15 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 15. del

17:20 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 3. del

17:40 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 13. del

17:55 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

18:15 Hudi mačkoni

Risanka, 2. sezona, 17. del

19:05 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 3. del

19:10 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 8. del

19:35 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 14. del

19:50 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 8. del

20:35 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 1. del

21:00 Gorazdova slaščičarna

1. sezona, 7. del

21:20 Gorazdova slaščičarna

1. sezona, 8. del

21:45 Vrtičkanje

Dokumentarni, 4. sezona, 5. del

22:10 Vrtičkanje

Dokumentarni, 4. sezona, 6. del

22:35 Nočni program