Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota
TV spored v sreda na Oto

TV spored v sreda na Oto


naloži starejše

06:00 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 5. del

06:40 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 5. del

06:50 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 21. del

07:05 Heidi

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 32. del

07:25 Peter Pan

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 24. del

07:50 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 73. del

08:15 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 11. del

08:35 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 34. del

08:50 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

09:30 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 6. sezona, 11. del

09:55 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 6. del

10:15 More fun with Flupe

Risanka, 1. sezona, 12. del

10:25 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 23. del

10:35 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 37. del

10:45 Heidi

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 6. del

11:30 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 52. del

12:00 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 9. del

12:20 Prehrančki

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

13:10 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 1. del

13:30 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 6. del

14:00 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 3. del

14:10 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 2. del

14:30 Yu-Gi-Oh! ARC-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 25. del

15:00 Lego Chima

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

15:20 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 10. del

15:40 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 33. del

15:50 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 6. sezona, 12. del

16:15 Peter Pan

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 25. del

16:35 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

17:00 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 75. del

17:25 Heidi

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 7. del

17:50 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 54. del

18:15 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 37. del

18:25 Prehrančki

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 10. del

19:05 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 2. del

19:30 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 7. del

19:50 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 3. del

20:15 Yu-Gi-Oh! ARC-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 26. del

20:35 Lego Chima

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 10. del

21:00 Glee

★★★☆☆ Komedija, 4. sezona, 22. del

21:40 Sanjska ženska

★★☆☆☆ Resničnostna oddaja, 5. sezona, 1. del

22:25 Dubrovniška zora

★★☆☆☆ Drama, 1. sezona, 103. del

23:05 Dubrovniška zora

★★☆☆☆ Drama, 1. sezona, 104. del

23:50 Nočni program