Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Nedelja Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
TV spored v ponedeljek na Oto

TV spored v ponedeljek na Oto


naloži starejše

06:00 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 17. del

06:25 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 7. del

06:50 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 40. del

07:00 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 19. del

07:20 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 13. del

07:25 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 69. del

07:45 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 25. del

08:00 Mašine strašljivke

Animirani, 1. sezona, 19. del

08:05 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 49. del

08:20 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

08:45 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

09:05 Mašine strašljivke

Animirani, 1. sezona, 14. del

09:15 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 51. del

09:25 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

09:55 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 13. del

10:10 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 3. del

10:30 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 27. del

10:40 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 72. del

11:00 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 11. del

11:04 Nikova tablica

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 15. del

11:25 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 21. del

11:50 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 4. del

12:10 Kraljevska akademija

★★★☆☆ Animirani, 25. del

12:35 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 13. del

13:00 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 26. del

13:25 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 39. del

13:45 Beyblade

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 45. del

14:10 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 3. del

14:20 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 15. del

14:40 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 12. del

15:05 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 5. del

15:30 Nikova tablica

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 1. del

15:50 Nikova tablica

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 16. del

16:15 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

16:25 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 15. del

16:30 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 2. del

16:35 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 23. del

16:45 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 24. del

17:00 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 21. del

17:05 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 22. del

17:15 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

17:30 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 10. del

17:45 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 10. del

17:50 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 14. del

18:05 Mašine strašljivke

Animirani, 1. sezona, 20. del

18:10 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

18:20 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 51. del

18:35 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 26. del

18:45 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 5. del

18:55 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 6. del

19:10 Kraljevska akademija

★★★☆☆ Animirani, 26. del

19:30 Grizzy in glodavčki

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

19:40 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 40. del

20:05 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 4. del

20:15 Beyblade

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 46. del

20:35 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 16. del

21:00 Dr. Oz

★★☆☆☆ Pogovorna oddaja, 5. sezona, 23. del

21:40 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 1. sezona, 47. del

22:25 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 1. sezona, 48. del

23:05 Nočni program