Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota
TV spored v ponedeljek na Oto

TV spored v ponedeljek na Oto


naloži starejše

06:00 Ulica v živalski vrt 64

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 29. del

06:40 Zelena luč

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 15. del

06:45 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 47. del

07:00 Mašine pripovedke

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 20. del

07:04 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 26. del

07:15 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

07:40 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

08:00 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 28. del

08:05 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 49. del

08:30 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 36. del

08:45 Ulica v živalski vrt 64

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 33. del

09:30 Zelena luč

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 16. del

09:35 Mia in jaz

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 13. del

10:00 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 6. sezona, 18. del

10:20 Mašine pripovedke

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

10:25 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 53. del

10:55 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

11:20 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 21. del

11:40 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 16. del

12:05 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 16. del

12:10 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 25. del

12:30 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 23. del

12:55 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 15. del

13:25 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 24. del

13:50 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 2. del

14:30 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 16. del

15:15 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 24. del

15:40 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 26. del

15:45 Mia in jaz

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 14. del

16:05 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 55. del

16:35 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 51. del

17:00 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 1. del

17:20 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 22. del

18:00 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 1. del

18:20 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 26. del

18:45 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 26. del

19:05 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 18. del

19:55 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 4. del

20:35 Yu-Gi-Oh! ARC-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 36. del

21:00 Lepo je biti sosed

★★★☆☆ Komedija, 2. sezona, 5. del

21:35 Vrtičkanje

Dokumentarni, 2. sezona, 15. del

22:00 Vrtičkanje

Dokumentarni, 3. sezona, 1. del

22:25 Nočni program