Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek
TV spored v petek na Oto

TV spored v petek na Oto


naloži starejše

06:00 Mini Looney tunes

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 6. del

06:45 More fun with Flupe

Risanka, 1. sezona, 3. del

06:50 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 35. del

07:05 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 2. del

07:15 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 3. del

07:40 Peter Pan

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 8. del

08:05 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 1. del

08:30 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 12. del

08:45 Mini Looney tunes

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 8. del

09:30 More fun with Flupe

Risanka, 1. sezona, 4. del

09:35 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 15. del

10:00 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 36. del

10:10 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

10:25 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 15. del

10:45 Heidi

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 36. del

11:05 Peter Pan

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 9. del

11:30 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 7. del

11:45 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 18. del

12:30 Kaj je novega, Scooby-Doo?

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 13. del

12:50 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 2. del

13:10 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 17. del

13:35 Kaj je novega, Scooby-Doo?

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 6. del

14:00 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 2. del

14:10 Transformers: Roboti pod krinko

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 3. del

15:15 Kaj je novega, Scooby-Doo?

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 14. del

15:35 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 2. del

15:45 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 16. del

16:10 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 10. del

16:20 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 5. del

16:50 Heidi

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 37. del

17:10 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 13. del

17:35 Mini Looney tunes

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 3. del

18:00 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 19. del

18:45 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 2. del

19:05 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 18. del

19:30 Skrivnostni varuhi gozda

★★★☆☆ Animirani

21:05 Kuharski mojster

★★★★☆ Resničnostna oddaja, 5. sezona, 2. del

22:10 Kuharski mojster

★★★★☆ Resničnostna oddaja, 5. sezona, 3. del

22:55 Nočni program