Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota
TV spored v nedelja na Oto

TV spored v nedelja na Oto


naloži starejše

06:00 Sabrina

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 28. del

06:20 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 43. del

06:45 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 43. del

07:15 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 7. del

07:25 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

07:50 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 20. del

08:40 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 21. del

09:05 Florini zmajčki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 10. del

09:15 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 37. del

09:35 Maša in medved

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 14. del

09:40 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

10:10 Florini zmajčki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 22. del

10:20 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 41. del

10:30 Grizzy in glodavčki

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 30. del

10:35 Puhki

Risanka, 1. sezona, 5. del

10:40 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

11:05 Sabrina

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 29. del

11:30 Mia in jaz

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 2. del

12:20 Grozni Gašper

★★☆☆☆ Risanka, 3. sezona, 13. del

12:45 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 5. del

13:05 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 39. del

13:30 Yu-Gi-Oh! Arc-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 15. del

14:00 Grozni Gašper

★★☆☆☆ Risanka, 3. sezona, 10. del

14:10 Beyblade

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 17. del

14:30 Yu-Gi-Oh! Arc-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 14. del

15:00 Grozni Gašper

★★☆☆☆ Risanka, 3. sezona, 15. del

15:20 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

15:40 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 19. del

16:35 Mia in jaz

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 8. del

17:00 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 12. del

17:05 Florini zmajčki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 9. del

17:15 Maša in medved

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 15. del

17:25 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 42. del

17:40 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 27. del

18:05 Florini zmajčki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 10. del

18:15 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 28. del

18:30 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 11. del

18:55 Florini zmajčki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 21. del

19:05 Maša in medved

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 19. del

19:15 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 9. del

19:19 Mia in jaz

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 3. del

19:40 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 41. del

20:05 Grozni Gašper

★★☆☆☆ Risanka, 3. sezona, 11. del

20:15 Beyblade

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 18. del

20:35 Yu-Gi-Oh! Arc-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 16. del

21:00 Dr. Oz

★★☆☆☆ Pogovorna oddaja, 5. sezona, 78. del

21:40 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 2. sezona, 57. del

22:20 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 2. sezona, 58. del

23:05 Nočni program