Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota
TV spored jutri na Oto

TV spored jutri na Oto


naloži starejše

06:00 Ulica v živalski vrt 64

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 25. del

06:40 Zelena luč

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 14. del

06:45 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 46. del

06:55 Mašine pripovedke

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

07:00 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

07:15 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 24. del

07:35 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 5. del

08:00 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 27. del

08:05 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 47. del

08:30 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 35. del

09:30 Zelena luč

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 15. del

09:35 Mia in jaz

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 12. del

10:00 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 6. sezona, 17. del

10:20 Mašine pripovedke

Risanka, 1. sezona, 8. del

10:25 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 51. del

10:40 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 52. del

10:55 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

11:15 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 20. del

11:30 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 30. del

11:40 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 15. del

12:05 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 15. del

12:10 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 24. del

12:30 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 22. del

12:55 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 14. del

13:20 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 23. del

13:45 Kaj je novega, Scooby-Doo?

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 13. del

14:05 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 1. del

14:30 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 9. del

15:15 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 23. del

15:35 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

15:40 Mia in jaz

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 13. del

16:05 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 53. del

16:35 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 49. del

17:00 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 21. del

17:35 Kaj je novega, Scooby-Doo?

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 13. del

18:00 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 16. del

18:20 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 25. del

18:45 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 25. del

19:05 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 17. del

19:55 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 2. del

20:35 Yu-Gi-Oh! ARC-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 35. del

21:00 Lepo je biti sosed

★★★☆☆ Komedija, 2. sezona, 4. del

21:40 Vrtičkanje

Dokumentarni, 2. sezona, 13. del

22:05 Vrtičkanje

Dokumentarni, 2. sezona, 14. del

22:30 Nočni program