Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
TV spored danes na Oto

TV spored danes na Oto


naloži starejše

06:00 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 21. del

06:40 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 3. del

06:50 Maša in medved

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 25. del

07:05 Heidi

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 24. del

07:25 Peter Pan

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 14. del

07:50 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 53. del

08:15 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 1. del

08:35 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 6. sezona, 1. del

09:05 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 40. del

09:10 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 4. del

09:55 Zelena luč

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 22. del

10:05 Kepice Njam njam

Animirani, 1. sezona, 8. del

10:08 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 8. del

10:15 More fun with Flupe

Risanka, 1. sezona, 2. del

10:25 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 3. del

10:35 Telebajski

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 41. del

10:50 Ledena doba 3

★★★★☆ Animirani

12:20 Vražja nogometna druščina

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 12. del

12:45 Transformers: Roboti pod krinko

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 2. del

13:10 Skrivnosti Silvestra in Tweetyja

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 1. del

13:30 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 38. del

13:50 Yu-Gi-Oh! Arc-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 16. del

14:15 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 43. del

14:30 Kaj je novega, Scooby-Doo?

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 7. del

14:55 Prehrančki

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 40. del

15:15 Vražja nogometna druščina

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 13. del

15:40 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 2. sezona, 23. del

15:45 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 6. sezona, 2. del

16:10 Peter Pan

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 15. del

16:35 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

17:00 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 55. del

17:25 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 23. del

17:50 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 37. del

18:00 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 53. del

18:10 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 26. del

18:35 Transformers: Roboti pod krinko

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 3. del

19:00 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 39. del

19:20 Kaj je novega, Scooby-Doo?

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 8. del

19:40 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 51. del

19:50 Vražja nogometna druščina

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 7. del

20:15 Yu-Gi-Oh! Arc-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 17. del

20:35 Lego Chima

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 1. del

21:00 Glee

★★★☆☆ Komedija, 4. sezona, 2. del

21:40 Glee

★★★☆☆ Komedija, 4. sezona, 3. del

22:25 Dubrovniška zora

★★☆☆☆ Drama, 1. sezona, 83. del

23:10 Dubrovniška zora

★★☆☆☆ Drama, 1. sezona, 84. del

23:50 Nočni program