Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda Četrtek
TV spored danes na Oto

TV spored danes na Oto


naloži starejše

06:00 Ulica v živalski vrt 64

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 27. del

06:45 Kepice Njam njam

Animirani, 1. sezona, 3. del

06:48 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 20. del

07:10 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 23. del

07:35 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 12. del

07:40 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 72. del

08:30 Mašine pripovedke

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 6. del

08:40 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 3. del

09:30 Mašine pripovedke

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 7. del

09:35 Ulica v živalski vrt 64

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 77. del

10:00 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 15. del

11:05 Mašine pripovedke

Risanka, 1. sezona, 8. del

11:15 Maša in medved

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 15. del

11:25 Telebajski

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 14. del

11:45 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 2. sezona, 20. del

11:50 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 8. del

12:05 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 16. del

12:30 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 12. del

13:15 Kaj je novega, Scooby-Doo?

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 14. del

13:40 Yu-Gi-Oh! ARC-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 47. del

14:30 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 32. del

15:30 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 2. sezona, 16. del

15:40 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 6. sezona, 1. del

16:05 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 22. del

16:25 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 27. del

16:30 Mašine pripovedke

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

16:35 Maša in medved

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 17. del

16:55 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 36. del

17:15 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

17:30 Hudi mačkoni

Risanka, 2. sezona, 1. del

17:55 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 27. del

18:35 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 14. del

19:00 Skrivnosti Silvestra in Tweetyja

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 13. del

19:20 Lego Chima

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 12. del

19:45 Yu-Gi-Oh! ARC-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 49. del

20:10 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 1. del

20:35 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

21:00 Vzgoja psov

★★★★☆ Resničnostna oddaja, 1. sezona, 8. del

21:40 Pozor, priden pes!

Dokumentarni, 2. sezona, 1. del

22:05 Pozor, priden pes!

Dokumentarni, 2. sezona, 2. del

22:30 Nočni program