Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota
TV spored v cetrtek na Oto

TV spored v cetrtek na Oto


naloži starejše

06:00 Ulica v živalski vrt 64

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 41. del

06:45 Zelena luč

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 18. del

06:50 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 50. del

07:00 Mašine pripovedke

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 23. del

07:05 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 29. del

07:15 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 28. del

07:40 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 9. del

08:00 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 31. del

08:05 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 55. del

08:30 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 39. del

08:45 Ulica v živalski vrt 64

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 45. del

09:30 Zelena luč

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

09:35 Mia in jaz

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 16. del

10:00 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 6. sezona, 21. del

10:20 Mašine pripovedke

Risanka, 1. sezona, 12. del

10:30 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 59. del

10:55 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 10. del

11:20 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 24. del

11:45 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 5. del

12:05 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

12:10 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

12:35 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 26. del

12:55 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 18. del

13:25 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 27. del

13:50 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 8. del

14:30 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 19. del

15:15 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 27. del

15:40 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 29. del

15:45 Mia in jaz

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 17. del

16:05 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 61. del

16:35 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 57. del

17:00 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 7. del

17:20 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

18:00 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 4. del

18:20 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 3. del

19:05 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 21. del

19:55 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 10. del

20:35 Yu-Gi-Oh! ARC-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 39. del

21:00 Lepo je biti sosed

★★★☆☆ Komedija, 2. sezona, 8. del

21:40 Vrtičkanje

Dokumentarni, 3. sezona, 6. del

22:00 Vrtičkanje

Dokumentarni, 3. sezona, 7. del

22:25 Nočni program