Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda Četrtek
TV spored 21.04. na Oto

TV spored 21.04. na Oto


naloži starejše

06:00 Sabrina

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 27. del

06:20 Smrkci

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 41. del

06:45 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 41. del

07:10 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 6. del

07:25 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 17. del

07:50 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 19. del

08:40 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

09:05 Florini zmajčki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 9. del

09:20 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 36. del

09:30 Maša in medved

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 13. del

09:40 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 7. del

10:05 Florini zmajčki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 21. del

10:15 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 40. del

10:25 Grizzy in glodavčki

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 29. del

10:35 Puhki

Risanka, 1. sezona, 4. del

10:38 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 23. del

11:05 Sabrina

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 28. del

11:25 Mia in jaz

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 1. del

12:15 Grozni Gašper

★★☆☆☆ Risanka, 3. sezona, 11. del

12:40 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 3. del

13:05 Megaum

★★★★☆ Animirani

14:30 Grozni Gašper

★★☆☆☆ Risanka, 3. sezona, 5. del

15:20 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 5. del

15:40 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 18. del

16:30 Mia in jaz

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 7. del

17:00 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 11. del

17:04 Florini zmajčki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 8. del

17:10 Maša in medved

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 13. del

17:25 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 41. del

17:40 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

18:05 Florini zmajčki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 9. del

18:15 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 27. del

18:30 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

18:55 Florini zmajčki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 20. del

19:05 Maša in medved

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 18. del

19:10 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 8. del

19:15 Mia in jaz

★★★★☆ Animirani, 2. sezona, 2. del

19:40 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 39. del

20:05 Grozni Gašper

★★☆☆☆ Risanka, 3. sezona, 10. del

20:15 Beyblade

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 17. del

20:35 Yu-Gi-Oh! Arc-V

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 15. del

21:00 Dr. Oz

★★☆☆☆ Pogovorna oddaja, 5. sezona, 77. del

21:40 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 2. sezona, 55. del

22:25 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 2. sezona, 56. del

23:05 Nočni program

 

   22.04.