Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
TV spored 13.09. na Oto

TV spored 13.09. na Oto


naloži starejše

06:00 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 3. del

06:45 Mala miška Mia

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 13. del

07:10 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 74. del

07:35 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 42. del

07:40 Telebajski

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 49. del

08:30 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

08:35 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 2. del

08:45 Gasilske zgodbe

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 3. del

09:30 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 8. del

09:35 Mašine pripovedke

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 13. del

10:00 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 6. sezona, 16. del

10:20 Ulica v živalski vrt 64

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 71. del

11:10 Lena Lučka

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 9. del

11:15 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 11. del

11:40 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 47. del

11:50 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 35. del

12:05 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 6. sezona, 17. del

12:25 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 5. del

12:35 Pod košem

Risanka, 1. sezona, 26. del

13:00 Hudi mačkoni

Risanka, 2. sezona, 6. del

13:25 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

14:00 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 22. del

14:25 Kaj je novega, Scooby-Doo?

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 3. del

15:10 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 28. del

15:30 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 13. del

15:35 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 9. del

15:40 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 7. sezona, 2. del

16:10 Viking Viki

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 76. del

16:30 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 1. del

16:35 Tashijeve pustolovščine

★★☆☆☆ Risanka, 1. sezona, 24. del

17:15 Robocar Poli I.

Risanka, 1. sezona, 2. del

17:20 Winx klub

★★★☆☆ Animirani, 6. sezona, 10. del

17:45 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 2. del

18:00 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 8. del

18:40 Hudi mačkoni

Risanka, 2. sezona, 8. del

19:05 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 2. sezona, 37. del

19:10 Pod košem

Risanka, 1. sezona, 6. del

19:35 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 3. del

19:45 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 23. del

20:10 Shezow

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 47. del

20:35 Slugterra

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 29. del

21:00 Polona ga žge

1. sezona, 8. del

21:25 Polona ga žge

1. sezona, 9. del

21:45 Vrtičkanje

Dokumentarni, 2. sezona, 9. del

22:10 Vrtičkanje

Dokumentarni, 2. sezona, 10. del

22:35 Nočni program

 

   14.09.